Bel ons: 057 360 330

Wie is wie ?

Hello ... It's us.

Mijnstrandstoel.be is een divisie van Partyspace.
Wij vormen Partyspace en graag stellen we u even alle leden van ons team voor, met de informatie over de verschillende taakverdelingen en de rechtstreekse telefoonnummers.
Zo komt u snel en makkelijk bij gewenste persoon terecht voor vragen, opmerkingen en voorstellen.

Partyspace, een klein maar super toegewijd team dat steeds naar perfectie streeft !!!


De zaakvoerders:

Ilse Vieren
Sales - Human Resources

Ilse@partyspace.be

0032 57 770 031
0032 476 847 511



Nikolas Dejonckheere
Purchase - Product Development - Order Planning

Nikolas@partyspace.be

0032 57 770 032
0032 475 951 780



Het volledige team:

Sarah Matthieu
Sales - Accounting

Sarah@partyspace.be

0032 57 770 033



Kris Charles
Sales - Export

Kris@partyspace.be

0032 57 770 034
0032 486 642 051
0033 614 146 937

Kenny Burggraeve
Grafisch ontwerper

Kenny@partyspace.be

0032 57 360 330



Kurt Steelandt
Groei Manager - E-commerce

Kurt@partyspace.be

0032 57 770 035
0032 473 856 730


Bart Denoo
Warehouse - Shippings






Eddy Dejonckheere
Partyspace Delivery Service






Top

Home

 
Uw browser is niet meer up to date, hierdoor werken sommige functies van deze site niet in uw browser. Wij raden u aan een nieuwere versie te gebruiken Klik hier